Facebook CTGM
Vremea
Conectare
Utilizator

Parolă



Încă nu eşti membru?
Înregistrează-te

Ţi-ai uitat parola?
Solicită una nouă
ECDL
Sondaj membri
Nu există sondaje definite.
Mesaje scurte
Trebuie să te conectezi
pentru a posta un mesaj.

Nu există mesaje postate.
O L I M P I C I

 

 

Pentru anul scolar 2019/2020 specific─âm faptul c─â nu s-au desf─â╚Öurat etapele na╚Ťionale ale olimpiadelor ╚Öcolare, din cauza pandemiei de Coronarirus SARS-COV 2.

 

 

COLEGIUL TEHNIC GENERAL GHEORGHE MAGHERU TG-JIU

 

Rezultate Olimpiade ╚ścolare – Faza Jude╚Ťean─â

An ╚Öcolar 2019 – 2020

 

Nr. crt.

Numele și prenumele

Clasa

Premiul

Olimpiada

Prof. coordonatori

1.

DR─éGHESCU MELISA NICOLETA

XI

I

Analiza Produselor Alimentare

Cr─âc Elena Adriana

Rada Lavinia

2.

CIOBESCU IONUȚ GABRIEL

XI

II

Analiza Produselor Alimentare

Cr─âc Elena Adriana

Rada Lavinia

3.

VÎLCEANU ADRIAN

XI

I

Protec╚Ťia Mediului

Grecu Tatiana

D─ân─âricu Carmen

Mocanu Emilia

4.

EREMIA MARIA L─éCR─éMIOARA

XI

II

Protec╚Ťia Mediului

Grecu Tatiana

D─ân─âricu Carmen

Mocanu Emilia

5.

TOMOESCU IONUȚ CONSTANTIN

XI

III

Protec╚Ťia Mediului

Grecu Tatiana

D─ân─âricu Carmen

Mocanu Emilia

6.

AFRIM ANDREEA COSMINA

XII

I

Protec╚Ťia Mediului

Grecu Tatiana,                       Mocanu Emilia,                            Mare╚Öi Lumini╚Ťa,                       Linoiu Armand C─âlin

7.

ANINOIU ANA MARIA

XII

III

Protec╚Ťia Mediului

Grecu Tatiana,                       Mocanu Emilia,                            Mare╚Öi Lumini╚Ťa,                       Linoiu Armand C─âlin

8.

TUFOI DANIELA RAMONA

XII

Men╚Ťiune

Protec╚Ťia Mediului

Grecu Tatiana,                       Mocanu Emilia,                            Mare╚Öi Lumini╚Ťa,                       Linoiu Armand C─âlin

 

 

COLEGIUL TEHNIC GENERAL GHEORGHE MAGHERU TG-JIU

 

REZULTATE OLIMPIADE ╚śCOLARE

2018 - 2019       

 

Nr. crt.

Numele și prenumele

Clasa

Premiul

Olimpiada

Prof. coordonatori

Participare na╚Ťional─â

Premiu na╚Ťional─â

1.

Ciobanu Petru╚Ťa Gabriela

XII

I

Analiza Produselor Alimentare

Cr─âc Elena Adriana

Rada Lavinia

da

Men╚Ťiune

2.

Pora Gheorghe

XII

I

Protec╚Ťia Mediului

Grecu Tatiana

D─ân─âricu Carmen

Mare╚Öi Lumini╚Ťa

da

 

3.

Popescu Ioana Mihaela

XI

I

Analiza Produselor Alimentare

Cr─âc Elena Adriana

Rada Lavinia

da

Men╚Ťiune

Premiu special

4.

Bușe Andrei Eduard

XI

I

TIC

Buzera Marius

Lu╚Ťaru Iulia

 

 

5.

Br─âdiceanu Andreea

XI

II

Analiza Produselor Alimentare

Cr─âc Elena Adriana

Rada Lavinia

da

I

6.

Priescu Florentina Isabela

XI

III

Analiza Produselor Alimentare

Cr─âc Elena Adriana

Rada Lavinia

 

 

7.

Aninoiu Ana Maria

XI

III

Protec╚Ťia Mediului

Grecu Tatiana

Mare╚Öi Lumini╚Ťa

Usc─âtescu Ramona

 

 

8.

Br─âtuianu Constantin M─âd─âlin

XI

III

TIC

Buzera Marius

Lu╚Ťaru Iulia

 

 

9.

Boac─âr─â Emanuela Elena

X

III

TIC

Buzera Marius

 

 

10.

Pigui Maria Emilia

XI

Men╚Ťiune

Analiza Produselor Alimentare

Cr─âc Elena Adriana

Rada Lavinia

 

 

11.

Tufoi Daniela Ramona

XI

Men╚Ťiune

Protec╚Ťia Mediului

Grecu Tatiana

Mare╚Öi Lumini╚Ťa

Usc─âtescu Ramona

 

 

12.

Bucur Bogdan Marius

XI

Men╚Ťiune

Protec╚Ťia Mediului

Grecu Tatiana

Mare╚Öi Lumini╚Ťa

Mocanu Emilia

 

 

13.

Necoar─â Mihai Elexandru

IX

Men╚Ťiune

TIC

Buzera Marius

Lu╚Ťaru Iulia

 

 

14.

Ni╚Ť─â Andrei Aurelian

XI

Men╚Ťiune

TIC

Buzera Marius

Lu╚Ťaru Iulia

da

Men╚Ťiune

Medalie Ag

15.

Firulescu Ionu╚Ť Daniel

IX

Men╚Ťiune

TIC

Buzera Marius

Lu╚Ťaru Iulia

 

 

 

 

REZULTATE OB╚ÜINUTE LA OLIMPIADELE ╚śCOLARE

JUDE╚ÜENE ╚śI NA╚ÜIONALE 

 ÎN ANUL ╚śCOLAR 2017-2018

 

Nr.

Crt

Numele si prenumele

Etapa na╚Ťionala

Clasa

Olimpiada/Concursul

1

PORA GHEORGHE

III

XI

Protec╚Ťia mediului

2

ULARU MADALINA

II

XII

Protec╚Ťia mediului

3 CIOBANU PETRU╚ÜA GABRIELA Men╚Ťiune XI Industrie alimentara

 

Nr.

Crt

Numele si prenumele

Etapa Jude╚Ťeana

Clasa

Olimpiada/Concursul

1

Ni╚Ťa Andrei Aurelian

I

X

TIC

2

Ciobanu Petru╚Ťa Gabriela

I

XI

Industria alimentara

3

Ciulavu Denisa

I

XII

Industria alimentara

4

Pora Gheorghe

I

XI

Protec╚Ťia mediului

5 Ularu Madalina I XII Protec╚Ťia mediului
6 Bușe Andrei Eduard II X TIC
7 Ciobanu Daniel II XI Industria alimentara
8 Vatuiu Bogdan II XI Protec╚Ťia mediului
9 ╚ścheau Ion Vlad II XI Electric
10 Enache Elena Maria II XII Industria alimentara
11 Hîr╚Öu Zamfira Simona III XI Industria alimentara
12 Tomoiu Crina Georgiana III XI Protec╚Ťia mediului
13 Saraolu Robert III XI Electric
14 Aveloiu Cosmina Mirabela III XII Electric
15 Ișfan Andreea M XI Industria alimentara
16 Balan Marian Cosmin M XI Protec╚Ťia mediului
17 Bratuianu Madalin M X TIC